Advies & bestelling

U wilt graag een uitgebreid advies over producten, technologieën of configuraties?

Competente IT-adviseurs staan persoonlijk voor u klaar.

  • Tel. +32-(0)11 - 397900
  • Ma. - Vr. 8:30 - 17 uur

HP Workstation Configurator

Ontworpen door HP. Geconfigureerd door u.

Meer
HP Workstation Configurator

StarTech.com ConXit Connection Wizard

Identificeer, vind en verkrijg het door u benodigde onderdeel in twee eenvoudige stappen.

Meer
StarTech.com ConXit Connection Wizard

Vacatures

Meer
Vacatures

Mediaconverters

Pagina Producten per pagina Sortering Weergave
Allied Telesis Angle Media Converter
  • Referentie-nr. AT-TRAY1
  • Bechtle artikelnummer 146443
  • Reserveonderdeel nr. 990-001988-00
Producttype: Montageoptie
€ 30,95 *
€ 37,45 **
Levertijd? bel ons of eMail
Verzendkosten/-opties
Naar de winkelwagen
Allied Telesis AT-CM3K0S Media Blade
  • Referentie-nr. AT-CM3K0S
  • Bechtle artikelnummer 577858
  • Reserveonderdeel nr. 990-002164-00
Gegevensoverdrachtsnelheid: 1000 Mbit/s, Poort 1: RJ45, Poort 2: SFP, Glasvezelstandaard: Afhankelijk van de gekozen SFP-module, Bereik: Afhankelijk van de gekozen SFP-module
€ 268,00 *
€ 324,28 **
ca. 4 - 5 Dagen
Verzendkosten/-opties
Naar de winkelwagen
Allied Telesis AT-CV5001 Chassis
  • Referentie-nr. AT-CV5001-00
  • Bechtle artikelnummer 603942
  • Reserveonderdeel nr. 990-002919-00
Producttype: Behuizing
€ 408,00 *
€ 493,68 **
Levertijd? bel ons of eMail
Verzendkosten/-opties
Naar de winkelwagen
Allied Telesis AT-CV5001AC Power Cable
  • Referentie-nr. AT-CV5001AC-60
  • Bechtle artikelnummer 603951
  • Reserveonderdeel nr. 990-002920-60
Producttype: Voeding
€ 406,00 *
€ 491,26 **
ca. 4 - 5 Dagen
Verzendkosten/-opties
Naar de winkelwagen
Allied Telesis AT-DINRAIL1 Rack Mount
  • Referentie-nr. AT-DINRAIL1-010
  • Bechtle artikelnummer 612681
  • Reserveonderdeel nr. 990-002685-010
Producttype: Montageoptie
€ 106,90 *
€ 129,35 **
Levertijd? bel ons of eMail
Verzendkosten/-opties
Naar de winkelwagen
Allied Telesis AT-DMC100/LC Converter
  • Referentie-nr. AT-DMC100/LC-00
  • Bechtle artikelnummer 4255168
  • Reserveonderdeel nr. 990-005108-00
Gegevensoverdrachtsnelheid: 100 Mbit/s, Poort 1: RJ45, Poort 2: Fiber LC, Glasvezelstandaard: Multimode, Bereik: 2 km
€ 110,00 *
€ 133,10 **
Levertijd? bel ons of eMail
Verzendkosten/-opties
Naar de winkelwagen
Allied Telesis AT-DMC100/SC Converter
  • Referentie-nr. AT-DMC100/SC-50
  • Bechtle artikelnummer 4255164
  • Reserveonderdeel nr. 990-004823-50
Gegevensoverdrachtsnelheid: 100 Mbit/s, Poort 1: RJ45, Poort 2: Fiber SC, Glasvezelstandaard: Multimode, Bereik: 2 km
€ 76,80 *
€ 92,93 **
ca. 4 - 5 Dagen
Verzendkosten/-opties
Naar de winkelwagen
Allied Telesis AT-DMC100/ST Converter
  • Referentie-nr. AT-DMC100/ST-50
  • Bechtle artikelnummer 4255166
  • Reserveonderdeel nr. 990-004824-50
Gegevensoverdrachtsnelheid: 100 Mbit/s, Poort 1: RJ45, Poort 2: Fiber ST, Glasvezelstandaard: Multimode, Bereik: 2 km
€ 76,80 *
€ 92,93 **
ca. 4 - 5 Dagen
Verzendkosten/-opties
Naar de winkelwagen
Allied Telesis AT-DMC1000/LC Converter
  • Referentie-nr. AT-DMC1000/LC-50
  • Bechtle artikelnummer 4124363
  • Reserveonderdeel nr. 990-004841-50
Gegevensoverdrachtsnelheid: 1000 Mbit/s, Poort 1: RJ45, Poort 2: Fiber LC, Glasvezelstandaard: Multimode, Bereik: 550 m
€ 106,50 *
€ 128,87 **
ca. 4 - 5 Dagen
Verzendkosten/-opties
Naar de winkelwagen
Allied Telesis AT-DMC1000/SC Converter
  • Referentie-nr. AT-DMC1000/SC-50
  • Bechtle artikelnummer 4124367
  • Reserveonderdeel nr. 990-004825-50
Gegevensoverdrachtsnelheid: 1000 Mbit/s, Poort 1: RJ45, Poort 2: Fiber SC, Glasvezelstandaard: Multimode, Bereik: 550 m
€ 106,50 *
€ 128,87 **
ca. 4 - 5 Dagen
Verzendkosten/-opties
Naar de winkelwagen
 
Pagina Producten per pagina Sortering Weergave