Advies & bestelling

U wilt graag een uitgebreid advies over producten, technologieën of configuraties?

Competente IT-adviseurs staan persoonlijk voor u klaar.

  • Tel. +32-(0)11 - 397900
  • Ma. - Vr. 8:30 - 17 uur

HP Workstation Configurator

Ontworpen door HP. Geconfigureerd door u.

Meer
HP Workstation Configurator

StarTech.com ConXit Connection Wizard

Identificeer, vind en verkrijg het door u benodigde onderdeel in twee eenvoudige stappen.

Meer
StarTech.com ConXit Connection Wizard

Vacatures

Meer
Vacatures

Controllers

Pagina Producten per pagina Sortering Weergave
Dell EMC PERC H330 RAID Controller
  • Referentie-nr. 405-AAEI
  • Bechtle artikelnummer 4071983
Producttype: Controllers, Vormfactor: Low Profile (lage hoogte), RAID-niveau: 50, 5, 10, 1, 0
€ 208,00 *
€ 251,68 **
Levertijd? bel ons of eMail
Verzendkosten/-opties
Naar de winkelwagen
Dell EMC PERC H730P RAID Controller
  • Referentie-nr. 405-AAEK
  • Bechtle artikelnummer 963591
Producttype: Controllers, Behuizing: PCI-Express x8, Interne aansluitingen: 2 x SAS x4 intern (SFF-8643), RAID-niveau: 60, 6, 50, 5, 10, 1, 0
€ 473,00 *
€ 572,33 **
Levertijd? bel ons of eMail
Verzendkosten/-opties
Naar de winkelwagen
Dell EMC QLogic 2692 FC HBA
  • Referentie-nr. 403-BBMU
  • Bechtle artikelnummer 4234285
Producttype: Controllers, Vormfactor: Plug-in Module, Snelheid Gbit/s: 16 Gbit/s
€ 1.249,00 *
€ 1.511,29 **
Levertijd? bel ons of eMail
Verzendkosten/-opties
Naar de winkelwagen
Dell Qlogic 2562 FC HBA
  • Referentie-nr. 406-BBEL
  • Bechtle artikelnummer 4054507
Producttype: Controllers, Vormfactor: Low Profile (lage hoogte), Snelheid Gbit/s: 8 Gbit/s
€ 943,00 *
€ 1.141,03 **
Levertijd? bel ons of eMail
Verzendkosten/-opties
Naar de winkelwagen
Delock 10 x SATA - PCIe Controller
  • Referentie-nr. 89384
  • Bechtle artikelnummer 4148136
Producttype: Controllers, Behuizing: PCI-Express x2, Vormfactor: ATX (volledige hoogte), Low Profile (lage hoogte), Interne aansluitingen: 10 x SATA, Externe aansluitingen: -
€ 107,70 *
€ 130,32 **
ca. 4 - 5 Dagen
Verzendkosten/-opties
Naar de winkelwagen
Delock 2 x SATA - PCIe Controller
  • Referentie-nr. 89270
  • Bechtle artikelnummer 703628
Producttype: Controllers, Behuizing: PCI-Express x1, Vormfactor: ATX (volledige hoogte), Low Profile (lage hoogte), Interne aansluitingen: 2 x SATA III, Externe aansluitingen: -
€ 30,55 *
€ 36,97 **
ca. 4 - 5 Dagen
Verzendkosten/-opties
Naar de winkelwagen
Fujitsu FBU Exp. EP4xx RAID-Controller
  • Referentie-nr. S26361-F5243-L115
  • Bechtle artikelnummer 4239338
Producttype: Controllers
€ 134,60 *
€ 162,87 **
direct (mits voor 15:00 uur besteld)
Verzendkosten/-opties
Naar de winkelwagen
Fujitsu FC Ctrl 8 Gbps LPE12002 MMF LC
  • Referentie-nr. S26361-F3961-L2
  • Bechtle artikelnummer 2539707
Producttype: Controllers, Behuizing: PCI-Express x8, Vormfactor: ATX (volledige hoogte), Interne aansluitingen: -, Externe aansluitingen: 2 x LC connector
€ 429,00 *
€ 519,09 **
ca. 4 - 5 Dagen
Verzendkosten/-opties
Naar de winkelwagen
Fujitsu FC Ctrl 8 Gbps LPe1250 MMF LC
  • Referentie-nr. S26361-F3961-L1
  • Bechtle artikelnummer 2539706
Producttype: Controllers, Behuizing: PCI Bus, Vormfactor: -, Interne aansluitingen: -, Externe aansluitingen: 1 x LC connector
€ 1.050,00 *
€ 1.270,50 **
Levertijd? bel ons of eMail
Verzendkosten/-opties
Naar de winkelwagen
Fujitsu FC Ctrl 8Gbps QLE2562 MMF LC LP
  • Referentie-nr. S26361-F3631-L202
  • Bechtle artikelnummer 650551
Producttype: Controllers, Behuizing: PCI-Express x8, Vormfactor: -, Interne aansluitingen: -, Externe aansluitingen: 2 x LC connector
€ 2.441,00 *
€ 2.953,61 **
Levertijd? bel ons of eMail
Verzendkosten/-opties
Naar de winkelwagen
 
Pagina Producten per pagina Sortering Weergave