Advies & bestelling

U wilt graag een uitgebreid advies over producten, technologieën of configuraties?

Competente IT-adviseurs staan persoonlijk voor u klaar.

  • Tel. +32-(0)11 - 397900
  • Ma. - Vr. 8:30 - 17 uur

HP Workstation Configurator

Ontworpen door HP. Geconfigureerd door u.

Meer
HP Workstation Configurator

StarTech.com ConXit Connection Wizard

Identificeer, vind en verkrijg het door u benodigde onderdeel in twee eenvoudige stappen.

Meer
StarTech.com ConXit Connection Wizard

Vacatures

Meer
Vacatures

Controllers

Pagina Producten per pagina Sortering Weergave
Dell EMC PERC H330 RAID Controller
  • Referentie-nr. 405-AAEI
  • Bechtle artikelnummer 4071983
Producttype: Controllers, Vormfactor: Low profile, RAID-niveau: 50, 5, 10, 1, 0
€ 208,00 *
€ 251,68 **
Levertijd? bel ons of eMail
Verzendkosten/-opties
Naar de winkelwagen
Dell EMC QLogic 2692 FC HBA
  • Referentie-nr. 403-BBMU
  • Bechtle artikelnummer 4234285
Producttype: Controllers, Vormfactor: Plug-in module, Snelheid Gbit/s: 16 Gbit/s
€ 1.120,00 *
€ 1.355,20 **
Levertijd? bel ons of eMail
Verzendkosten/-opties
Naar de winkelwagen
Dell Qlogic 2562 FC HBA
  • Referentie-nr. 406-BBEL
  • Bechtle artikelnummer 4054507
Producttype: Controllers, Vormfactor: Low profile, Snelheid Gbit/s: 8 Gbit/s
€ 984,00 *
€ 1.190,64 **
Levertijd? bel ons of eMail
Verzendkosten/-opties
Naar de winkelwagen
Delock 10 x SATA - PCIe Controller
  • Referentie-nr. 89384
  • Bechtle artikelnummer 4148136
Producttype: Controllers, Behuizing: PCI-Express x2, Vormfactor: ATX (full height), Low profile, Interne aansluitingen: 10 x SATA, Externe aansluitingen: -
€ 107,70 *
€ 130,32 **
Levertijd? bel ons of eMail
Verzendkosten/-opties
Naar de winkelwagen
Delock 2 x SATA - PCIe Controller
  • Referentie-nr. 89270
  • Bechtle artikelnummer 703628
Producttype: Controllers, Behuizing: PCI-Express x1, Vormfactor: ATX (full height), Low profile, Interne aansluitingen: 2 x SATA 6 Gb/s, Externe aansluitingen: -
€ 32,55 *
€ 39,39 **
ca. 4 - 5 Dagen
Verzendkosten/-opties
Naar de winkelwagen
Fujitsu FBU Exp. EP4xx RAID-Controller
  • Referentie-nr. S26361-F5243-L115
  • Bechtle artikelnummer 4239338
Producttype: Controllers
€ 162,60 *
€ 196,75 **
ca. 4 - 5 Dagen
Verzendkosten/-opties
Naar de winkelwagen
Fujitsu FC Ctrl 8 Gbps LPE12002 MMF LC
  • Referentie-nr. S26361-F3961-L2
  • Bechtle artikelnummer 2539707
Producttype: Controllers, Behuizing: PCI-Express x8, Vormfactor: ATX (full height), Interne aansluitingen: -, Externe aansluitingen: 2 x LC connector
€ 429,00 *
€ 519,09 **
ca. 4 - 5 Dagen
Verzendkosten/-opties
Naar de winkelwagen
Fujitsu FC Ctrl 8 Gbps LPe1250 MMF LC
  • Referentie-nr. S26361-F3961-L1
  • Bechtle artikelnummer 2539706
Producttype: Controllers, Behuizing: PCI Bus, Vormfactor: -, Interne aansluitingen: -, Externe aansluitingen: 1 x LC connector
€ 1.050,00 *
€ 1.270,50 **
Levertijd? bel ons of eMail
Verzendkosten/-opties
Naar de winkelwagen
Fujitsu FC Ctrl 8Gbps QLE2562 MMF LC LP
  • Referentie-nr. S26361-F3631-L202
  • Bechtle artikelnummer 650551
Producttype: Controllers, Behuizing: PCI-Express x8, Vormfactor: -, Interne aansluitingen: -, Externe aansluitingen: 2 x LC connector
€ 2.441,00 *
€ 2.953,61 **
Levertijd? bel ons of eMail
Verzendkosten/-opties
Naar de winkelwagen
Fujitsu PRAID EP400i SAS Controller
  • Referentie-nr. S26361-F5243-L11
  • Bechtle artikelnummer 4380367
Producttype: Controllers, Behuizing: PCI-Express x8, Snelheid Gbit/s: 12 Gbit/s, RAID-niveau: 60, 6, 50, 5, 10, 1, 0
€ 456,00 *
€ 551,76 **
ca. 4 - 5 Dagen
Verzendkosten/-opties
Naar de winkelwagen
 
Pagina Producten per pagina Sortering Weergave