Filteren
Eigenschappenfilter
Producttype
Kabellengte
Kleur
Categorie
Beschermlaag
 

Vrijdag 21 juli zijn wij gesloten.

Uiteraard kunt u wel terecht in onze webshop voor uw bestellingen. Op maandag 24 juli staan wij graag weer voor u klaar!

Meer
Vrijdag 21 juli zijn wij gesloten.
Advies & bestelling

U wilt graag een uitgebreid advies over producten, technologieën of configuraties?

Competente IT-adviseurs staan persoonlijk voor u klaar.

 
E-mail schrijven
 
Contact

HP Workstation Configurator

Ontworpen door HP. Geconfigureerd door u.

Meer
HP Workstation Configurator

StarTech.com ConXit Connection Wizard

Identificeer, vind en verkrijg het door u benodigde onderdeel in twee eenvoudige stappen.

Meer
StarTech.com ConXit Connection Wizard

Vacatures

Meer
Vacatures

Koopjes

Het gaat bij alle artikelen om speciale, resterende of losse artikelen. Alleen zolang de voorraad strekt!

Meer
Koopjes

Verbinding netwerk

Pagina Producten per pagina Sortering Weergave
ACT Patch Cable CAT5e UTP 1.5m Brown
  • Referentie-nr. IB4651
  • Bechtle artikelnummer 387285
Kabellengte: 1,5 m, Kleur: bruin, Categorie: Cat5e, Beschermlaag: U/UTP, Bezetting: 1:1
€ 6,55 *
€ 7,93 **
Levertijd? bel ons of eMail
Verzendkosten/-opties
Naar de winkelwagen
ACT Patch Cable Cat5e UTP 20m Orange
  • Referentie-nr. IB4520
  • Bechtle artikelnummer 859257
Kabellengte: 20 m, Kleur: rood, Categorie: Cat5e, Beschermlaag: U/UTP, Bezetting: 1:1
€ 20,55 *
€ 24,87 **
Levertijd? bel ons of eMail
Verzendkosten/-opties
Naar de winkelwagen
ACT Patch Cable CAT5e UTP 5m Blue
  • Referentie-nr. IB5605
  • Bechtle artikelnummer 848359
Kabellengte: 5 m, Kleur: blauw, Categorie: Cat5e, Beschermlaag: U/UTP, Bezetting: 1:1
€ 7,99 *
€ 9,67 **
Levertijd? bel ons of eMail
Verzendkosten/-opties
Naar de winkelwagen
ACT Patchkabel CAT6A U/UTP rood
  • Referentie-nr. IB1210
  • Bechtle artikelnummer 959891
Kabellengte: 10 m, Kleur: rood, Categorie: Cat.6A, Beschermlaag: U/UTP, Geen halogeen: Ja
€ 17,22 *
€ 20,84 **
Levertijd? bel ons of eMail
Verzendkosten/-opties
Naar de winkelwagen
FO Duplex Patch Cable 50/125µ LC-LC 0.5m
  • Referentie-nr. RL9600
  • Bechtle artikelnummer 4010677
Aansluitingen: LC - LC, Kabellengte: 0,5 m, Vezeldiameter: 50 (multimode) µm, Vezeltype: OM3, Producttype: Glasvezelpatchkabels
€ 18,55 *
€ 22,45 **
Levertijd? bel ons of eMail
Verzendkosten/-opties
Naar de winkelwagen
FO Duplex Patch Cable LC-LC 1m 9/125µm
  • Referentie-nr. RL9901
  • Bechtle artikelnummer 584474
Aansluitingen: LC - LC, Kabellengte: 1 m, Vezeldiameter: 9 µm, Vezeltype: OS1/OS2, Producttype: Glasvezelpatchkabels
€ 31,55 *
€ 38,18 **
Levertijd? bel ons of eMail
Verzendkosten/-opties
Naar de winkelwagen
FO Duplex Patch Cable LC-LC 20m 50/125µm
  • Referentie-nr. RL9620
  • Bechtle artikelnummer 778447
Aansluitingen: LC - LC, Kabellengte: 20 m, Vezeldiameter: 50 (multimode) µm, Vezeltype: OM3, Producttype: Glasvezelpatchkabels
€ 45,55 *
€ 55,12 **
Levertijd? bel ons of eMail
Verzendkosten/-opties
Naar de winkelwagen
FO Duplex Patch Cable LC-LC 20m 9/125µm
  • Referentie-nr. RL9920
  • Bechtle artikelnummer 842674
Aansluitingen: LC - LC, Kabellengte: 20 m, Vezeldiameter: 9 µm, Vezeltype: OS1/OS2, Producttype: Glasvezelpatchkabels
€ 60,50 *
€ 73,21 **
Levertijd? bel ons of eMail
Verzendkosten/-opties
Naar de winkelwagen
FO Duplex Patch Cable LC-LC 25m 50/125µm
  • Referentie-nr. RL9625
  • Bechtle artikelnummer 796018
Aansluitingen: LC - LC, Kabellengte: 25 m, Vezeldiameter: 50 (multimode) µm, Vezeltype: OM3, Producttype: Glasvezelpatchkabels
€ 33,55 *
€ 40,60 **
Levertijd? bel ons of eMail
Verzendkosten/-opties
Naar de winkelwagen
FO Duplex Patch Cable LC-LC 62.5/125µm
  • Referentie-nr. RL9010
  • Bechtle artikelnummer 575409
Aansluitingen: LC - LC, Kabellengte: 10 m, Vezeldiameter: 62,5 µm, Vezeltype: OM1, Producttype: Glasvezelpatchkabels
€ 15,85 *
€ 19,18 **
Levertijd? bel ons of eMail
Verzendkosten/-opties
Naar de winkelwagen
 
Pagina Producten per pagina Sortering Weergave