Neem contact op…

Bechtle direct N.V.
Heerstraat 73
3910 Neerpelt
Tel.: +32 11 809-011
E-mail: direct@bechtle.be

Wij staan voor u klaar!
Maandag t/m vrijdag:
08.30 tot 17.00 uur

Meer informatie

Routebeschrijving
Wat er ook gebeurt...
...wij staan voor u klaar. Want een goede service werkt snel en ongecompliceerd.
Neem gewoon contact met ons op:
Kies uit de verschillende gebieden of gebruik ons formulier.

.
General Manager
 

Ruth Wachelder

Telefoon: (+32) 11/80 90 11
Mobiele telefoon: +32 495 249628
Telefax: +32 11 809010
ruth.wachelder@bechtle.com
 
 
Sales Manager
 

Alain Schols

Telefoon: (+32) 11/80 90 11
Mobiele telefoon: (+32) 495/37 13 67
alain.schols@bechtle.com
 
 
Sales Department
 

Jeff Goossens

Team Leader Sales

Telefoon: (+32) 11/80 90 11
Mobiele telefoon: (+32) 472/58 41 85
Telefax: +32 11 809010
jeff.goossens@bechtle.com
 

Christophe Pastoors

Team Leader Sales

Telefoon: (+32) 11/80 90 11
Mobiele telefoon: (+32) 474/25 26 00
Telefax: +32 11 809010
christophe.pastoors@bechtle.com
 

Roy Vanden Boer

Senior Account Manager

Telefoon: (+32) 11/80 90 11
roy.vandenboer@bechtle.com
 

Joris Theuws

Senior Account Manager

Telefoon: (+32) 11/80 90 11
joris.theuws@bechtle.com
 

Michael Verjans

Account Manager

Telefoon: (+32) 11/80 90 11
michael.verjans@bechtle.com
 

Uliana Karakoz

Account Manager

Telefoon: (+32) 11/80 90 20
Telefax: +32 11 809010
uliana.karakoz@bechtle.com
 

Rolf Waerzeggers

Account Manager

Telefoon: (+32) 11/80 90 20
Telefax: +32 11 809010
rolf.waerzeggers@bechtle.com
 

Andreas Thijs

Account Manager

Telefoon: (+32) 11/80 90 11
andreas.thijs@bechtle.com
 

Jade Hermans

Account Manager

Telefoon: (+32) 11/80 90 11
jade.hermans@bechtle.com
 

Jens De Weerdt

Account Manager

Telefoon: (+32) 11/80 90 11
jens.deweerdt@bechtle.com
 

Dennis Veestraeten

Account Manager

Telefoon: (+32) 11/80 90 11
dennis.veestraeten@bechtle.com
 

Bernd Cuypers

Account Manager

Telefoon: (+32) 11/80 90 11
bernd.cuypers@bechtle.com
 

Katleen Keymis

Account Manager

Telefoon: (+32) 11/80 90 11
katleen.keymis@bechtle.com
 

Tom Lodewijks

Account Manager

Telefoon: (+32) 11/80 90 11
tom.lodewijks@bechtle.com
 

Sarah Kirkby

Account Manager

Telefoon: (+32) 11/80 90 11
sarah.kirkby@bechtle.com
 

Gaëlle Van Engelant

Account Manager

Telefoon: (+32) 11/80 90 11
gaelle.vanengelant@bechtle.com
 
 
Business Development
 

Christophe Pastoors

Telefoon: (+32) 11/80 90 11
Mobiele telefoon: (+32) 474/25 26 00
Telefax: +32 11 809010
christophe.pastoors@bechtle.com
 
 
Key Account Management
 

Alain Schols

Sales Manager

Telefoon: (+32) 11/80 90 11
Mobiele telefoon: (+32) 495/37 13 67
alain.schols@bechtle.com
 

Arne Ruttens

Key Account Manager

Telefoon: (+32) 11/80 90 11
arne.ruttens@bechtle.com
 

Niels Spooren

Key Account Manager

Telefoon: (+32) 11/80 90 11
niels.spooren@bechtle.com
 

Sofie Geussens

Key Account Manager

Telefoon: (+32) 11/80 90 11
sofie.geussens@bechtle.com
 
 
Sales Public Sector
 

Johan Schroyen

Team Leader Sales Public

Telefoon: (+32) 11/80 90 11
Mobiele telefoon: (+32) 490/11 39 25
johan.schroyen@bechtle.com
 

Kris De Vos

Key Account Manager

Telefoon: (+32) 28/99 96 69
Mobiele telefoon: (+32) 492/46 46 42
Telefax: +32 2 893 97 87
kris.devos@bechtle.com
 

Gary Sedlovskyi

Account Manager

Telefoon: (+32) 11/80 90 11
Mobiele telefoon: (+32) 492/46 32 78
gary.sedlovskyi@bechtle.com
 

Gagik Gevorkian

Account Manager

Telefoon: (+32) 11/80 90 11
Mobiele telefoon: (+32) 499/75 07 51
gagik.gevorkian@bechtle.com
 

Wouter Breban

Business Development

Telefoon: (+32) 11/80 90 11
Mobiele telefoon: (+32) 472/71 58 53
wouter.breban@bechtle.com
 

Yenthe Meeus

Account Manager

Telefoon: (+32) 11/80 90 11
yenthe.meeus@bechtle.com
 

Aziz Bassim

Account Manager

Telefoon: (+32) 11/80 90 11
aziz.bassim@bechtle.com
 

Steffanie Biesemans

Account Manager

Telefoon: (+32) 11/80 90 11
steffanie.biesemans@bechtle.com
 

Fleur Boeynaems

Local Tender Manager

Telefoon: (+32) 11/80 90 11
fleur.boeynaems@bechtle.com
 
 
Tender Desk
 

Cathy Roggen

European Tender Manager

Telefoon: (+32) 2/ 893 97 75
Mobiele telefoon: (+32) 498/87 80 93
cathy.roggen@bechtle.com
 

Bram De Saeger

European Tender Manager

Telefoon: (+32) 2/ 893 97 75
Mobiele telefoon: (+32) 499/75 43 33
bram.desaeger@bechtle.com
 
 
Value Business
 

Roel Vanveggel

Business Unit Manager

Telefoon: (+32) 11/80 90 25
Mobiele telefoon: (+32) 479/38 02 38
Telefax: +32 11 809010
roel.vanveggel@bechtle.com
 

Nico Sannen

Solution Advisor Server and Storage

Telefoon: (+32) 11/80 90 25
hardware@bechtle.be
 

Tomas Kreemers

Solution Advisor Networking

Telefoon: (+32) 11/80 90 25
networking@bechtle.be
 

Wesley Wienen

Solution Advisor Power

Telefoon: (+32) 11/80 90 25
hardware@bechtle.be
 

Kristof Neubauer

Solution Advisor Printing

Telefoon: (+32) 11/80 90 25
kristof.neubauer@bechtle.com
 

Tom Meekers

Solution Advisor IT Security & Networking

Telefoon: (+32) 11/80 90 25
networking@bechtle.be
 

Berty van Eijgen

Solution Advisor Software

Telefoon: (+32) 11/80 90 25
software@bechtle.be
 

Emiel Vancampfort

Solution Advisor Software

Telefoon: (+32) 11/80 90 25
software@bechtle.be
 

Elianne Raets

Inside Sales Software

Telefoon: (+32) 11/39 79 43
software@bechtle.be
 
 
Back Office
 

Christophe Pastoors

Team Leader Customer Service

Telefoon: (+32) 11/80 90 11
Mobiele telefoon: (+32) 474/25 26 00
Telefax: +32 11 809010
christophe.pastoors@bechtle.com
 

Anniek Peeters

Telefoon: (+32) 11/80 90 00
rma@bechtle.be
 

Michele Cordiez

Telefoon: (+32) 11/80 90 11
invoices.be@bechtle.com
 

Inge Vanotterdijk

Telefoon: (+32) 11/80 90 00
rma@bechtle.be
 
 
Sales Support
 

Dirk Driessens

Sales Coach

Telefoon: (+32) 11/80 90 11
dirk.driessens@bechtle.com
 
 
Administration
 

Raf Peeters

Head of Administration

Telefoon: (+32) 11/80 95 01
Mobiele telefoon: +32 497 309273
Telefax: +32 11 809010
administration@bechtle.be
 

Mathias Schraepen

Telefoon: (+32) 11/80 95 01
Mobiele telefoon: +32 494 708555
Telefax: +32 11 809010
administration@bechtle.be
 

Ingrid Lemmens

Telefoon: (+32) 11/80 95 01
administration@bechtle.be
 

Lieve Lauwerysen

Telefoon: (+32) 11 8095 01
administration@bechtle.be
 
 
Marketing
 

Raf Wellens

Marketing Manager

Telefoon: (+32) 11/39 79 76
Mobiele telefoon: (+32) 491/90 09 60
raf.wellens@bechtle.com
 

Lio Schuurmans

Marketeer

Telefoon: (+32) 11/39 79 81
lio.schuurmans@bechtle.com
 

Manini Van den Broeck

Marketeer

Telefoon: (+32) 11/39 79 88
manini.vandenbroeck@bechtle.com
 
 
HR
 

Inge Theuwissen

HR Manager

Telefoon: (+32) 11/ 39 74 33
Mobiele telefoon: +32 496 596 190
inge.theuwissen@bechtle.com
 
 
 
Opmerkingenformulier
Vragen of opmerkingen: wij helpen u graag verder en stellen het zeer op prijs om uw feedback te ontvangen!

Uw contactgegevens

E-mailadres:
Geef een geldige waarde in het veld E-mailadres in!
Voornaam:
Achternaam:
Telefoon:
Annuleren versturen